Parkety

pre interiér

Masívne drevené parkety od Teak-it – Iba u nás exkluzívne XL šírka drevených parkiet

Najlepšou voľbou pre vytvorenie útulného domova, s príjemnou atmosférou, je od nepamäti drevo. Či už sa jedná o interiérový drevený nábytok, ale drevené podlahy v bytu, či dome, ktoré dodajú teplo a štýl príbytku.

Pri drevených parketách od Teak-it je povrchová nášľapná vrstva z duba – tvrdé, trvácne a krásne drevo. Povrch parkiet je jemne kartáčovaný, aby sa zvýraznila štruktúra dreva a je veľmi príjemný na dotyk. Zároveň je ošetrený prírodným olejom, čím uľahčuje renováciu parkiet a dáva drevu prirodzený vzhľad.

Používame trojvrstvovú konštrukciu. Týmto striedavým prepojením vrstiev po dĺžke a šírke je kompenzované napätie medzi jednotlivými vrstvami. Spodná vrstva zabezpečuje maximálnu stabilitu. Dokonale precízna výroba garantuje výnimočnú kvalitu každej vyrobenej parkety.

Montáž

Drevené parkety je možné inštalovať ako plávajúcu podlahu, alebo nalepiť celoplošne a dajú sa  použiť aj pri podlahovom vykurovaní.

Upozorňujeme na to, že drevo je prírodný produkt a odchýlky vo farbe, kresbe, textúre a pod. pre tieto produkty nie sú dôvodom na reklamáciu.

Parkett für Innen

Login

Registrácia

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom umožnenia čo najlepšieho možného užívateľského používania tejto webovej stránky, aby sme mohli spravovať prístup na Vaše konto a na ďalšie účely, ktoré sú popísané v časti pravidlá ochrany súkromia. pravidlá ochrany súkromia.

Žiadne produkty v košíku.

Želanie 0
Zobraziť zoznam želaní Pokračujte v nakupovaní