Ratanový

nábytok

Všetky výrobky z umelého ratanu obsahujú hliníkovú konštrukciu, povrchovo upravenú práškovou farbou. Následne sa do hliníkovej štruktúry ručne vpletá robustný, špeciálny výplet z trvácneho mäkčeného plastu.

Vpletané vlákno je odolné proti poveternostným vplyvom, UV žiareniu a pretrhnutiu, no napriek tomu, pri dlhotrvajúcom a intenzívnom slnečnom žiarení môže dôjsť k poškodeniu výpletu.

Odporúčame nábytok pri nepoužívaní a v zimnej sezóne chrániť nepremokavými ochrannými obalmi, ktoré nájdete v ponuke nášho e-shopu tu ( Link – eine Kategorie von Schutzhüllen). 

Ak je nábytok na exponovanom mieste, prípadne v priamom krytí sklených plôch, čím vzniká riziko v letných mesiacoch na extrémne vysoké teploty, až cez + 50°C, je vo Vašom osobnom záujme zvážiť umiestnenie tohto typu nábytku vzhľadom na veľkú pravdepodobnosť poškodenia ratanového výpletu.

Geflecht Gartenmöbel

Login

Registrácia

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom umožnenia čo najlepšieho možného užívateľského používania tejto webovej stránky, aby sme mohli spravovať prístup na Vaše konto a na ďalšie účely, ktoré sú popísané v časti pravidlá ochrany súkromia. pravidlá ochrany súkromia.

Žiadne produkty v košíku.

Želanie 0
Zobraziť zoznam želaní Pokračujte v nakupovaní