Teakový nábytok

Záhradný nábytok

Teaková nábytok vyrobený spoločnosťou Teak-it je výlučne z najkvalitnejšieho plantážového teaku triedy „A“. Keďže sa jedná o vysoko-kvalitné drevo s obsahom oleja a kaučuku, jeho odolnosť voči poveternostným vplyvom je vysoká. Rovnako je teakové drevo prirodzene chránené pred škodcami, červotočom, plesňami, hubami a inými prírodnými vplyvmi, ktoré by mohli ovplyvniť jeho kvalitu a životnosť. Musíme mať však na pamäti, že stále je to drevo a ako prírodný materiál, aj pri teakovom dreve sa časom môžu objaviť jemné známky poškodenia.

Pravidelným ošetrením teakové nábytku dokážeme predísť tzv. „patinovaniu“ – teda „zosiveniu“ dreveného povrchu. Najjednoduchšou a zároveň najúčinnejšou formou ošetrenie teakového dreva je natieranie povrchu teakovým olejom, čím sa zvyšuje odolnosť voči vplyvom prostredia a zabraňuje sa aj prevádzkovému poškodeniu, ako sú napríklad fľaky od vína, či mastné škvrny na povrchu stolov. 

Teakový olej je možné kúpiť vo väčšine obchodov s farbami, prípadne v stavebninách. Pri jeho výbere ale nie je vhodné pozerať iba na cenu, ale hlavne na kvalitu vzhľadom na to, že pri menej kvalitných teakových olejoch môže dôjsť k nadmernému stmavnutiu dreva, dokonca až vizuálnemu poškodeniu.

Teak Gartenmöbel

Konštrukčné prvky teakového nábytku a kovania sú vyrobené z vysoko kvalitnej mosadze. Všetky skrutky výlučne z nehrdzavejúcej ocele. 

Práve kombináciou týchto kvalitných materiálov sa darí spoločnosti Teak-it dosahovať takú vysokú kvalitu záhradného nábytku.

Login

Registrácia

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom umožnenia čo najlepšieho možného užívateľského používania tejto webovej stránky, aby sme mohli spravovať prístup na Vaše konto a na ďalšie účely, ktoré sú popísané v časti pravidlá ochrany súkromia. pravidlá ochrany súkromia.

Žiadne produkty v košíku.

Želanie 0
Zobraziť zoznam želaní Pokračujte v nakupovaní