Teakový recyklovaný

záhradný nábytok

Záhradný nábytok z recyklovaného teaku patrí medzi najkvalitnejšie a zároveň najoriginálnejšie produkty v celej oblasti nábytku. Na jeho výrobu sú použité viac ako 200 ročné drevene konštrukcie pochádzajúce zo starých mostov a chát. Okrem nezanedbateľného aspektu na životné prostredie, keďže sa jedná už o vyťažené drevo, musíme prízvukovať aj originalitu každého vyrobeného kusa nábytku. Drevo pod vplyvom času získava rozličné vtrúseniny a nepravidelnosti, ktoré pri spracovaní a výrobe zámerne neodstraňuje, čím sa nám darí vytvárať originálne a nenapodobiteľné stoly.

Nábytok z recyklovaného teaku má kefovaný povrch: mäkké časti dreva sa v pozdĺžnom smere k textúre vykefujú drôtenou alebo štetinatou kefou. Tvrdšie oblasti, ako letokruhy a prirodzená textúra zostávajú zachované a lepšie vyniknú. Povrch získa zreteľnú štruktúru a vďaka zvýrazneniu textúry pôsobí veľmi prirodzene.

Teak Recycling Gartenmöbel

Login

Registrácia

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom umožnenia čo najlepšieho možného užívateľského používania tejto webovej stránky, aby sme mohli spravovať prístup na Vaše konto a na ďalšie účely, ktoré sú popísané v časti pravidlá ochrany súkromia. pravidlá ochrany súkromia.

Žiadne produkty v košíku.

Želanie 0
Zobraziť zoznam želaní Pokračujte v nakupovaní