Teak-It Doručovací servis

Samozrejme, existuje možnosť doručenia vášho nábytku prostredníctvom doručovacej služby Teak-It. Ak je tovar dostupný, dodávka sa realizuje do 10 pracovných dní za nasledujúce ceny:

Bratislava a okolie do 35 km: 50,-€
do 60 km od Bratislavy: 70,-€
do 90 km od Bratislavy: 110,-€
do 200 km od Bratislavy: 150,-€
nad 200 km od Bratislavy: 230,-€

Ceny za doručenie platia vo všeobecnosti pre 1 set (súpravu). Pri dodávke viacerých setov (súprav) vám vypočítame čo najvýhodnejšiu cenu za doručenie.

Doručenie sa uskutočňuje po najbližší bod k vami zadanej adrese, kde je možné bez obmedzení zaparkovať doručujúce vozidlo. V prípade požiadavky na dodávku za tento bod (napríklad prenesenie tovaru do interiéru, na poschodie, na terasu, atď), je potrebné túto skutočnosť dohodnúť s predajcom (minimálne 5 pracovných dní pred plánovaným doručením), ktorý vám vypočíta poplatok za túto službu.

Čo robiť ak …

Hneď pri doručení, prosím, skontrolujte, či je váš tovar kompletný a či nemá viditeľné nedostatky. Možné nedostatky zapíšte spoločne s vodičom do nášho dodacieho listu. Bezpodmienečne nám pošlite digitálne fotografie možných nedostatkov na vašom tovare na adresu office-sk@teak-it.sk. Tieto fotografie sú nevyhnutne potrebné na ďalšie spracovanie reklamácií.

Pri chybnom tovare alebo chýbajúcich dieloch zistite, či je možné nedostatok odstrániť bezplatným dodaním náhradných dielov. Ak by toto nebolo možné, musíte tovar zabaliť, aby bol pripravený na odber. Pracovníci našej doručovacej služby nemajú povolenie prijímať nezabalený tovar.

Záruka

Na všetok nábytok sa vzťahuje dvojročná záruka. Táto záruka pokrýva všetky nedostatky, ktoré pri bežnom použití možno odôvodniť chybami materiálu alebo spracovania. Platia Všeobecné obchodné podmienky spoločnosti Teak-It & more záhradný nábytok Slovakia k.s., ktoré nájdete na webovej stránke www.teak-it.sk.

Login

Registrácia

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom umožnenia čo najlepšieho možného užívateľského používania tejto webovej stránky, aby sme mohli spravovať prístup na Vaše konto a na ďalšie účely, ktoré sú popísané v časti pravidlá ochrany súkromia. pravidlá ochrany súkromia.

Žiadne produkty v košíku.