Pohodlné podušky a príjemné látkové poťahy pre tie najlepšie zážitky

Ťažko by sme sa bavili o perfektnom relaxe, keby sa v našom záhradnom nábytku nesedelo príjemne. Dizajnové kreslá, lavice, alebo štýlové stoličky potrebujú jednu podstatnú vec, aby ste si mohli naplno chvíle s nimi užiť. Tou vecou sú pohodlné podušky vyrobené z kvalitných výplní a na dotyk príjemné poťahy vo vábivých farbách. Toto všetko naše podušky a podsedáky spĺňajú. Pri výrobe vankúšov v žiadnom prípade nepozeráme na náklady, keďže sa jedná o podstatnú časť nábytku, ktorá mimo vzhľadu plní aj obzvlášť dôležitú úlohu. Okrem príjemných materiálov na kontakt s ľudským telom sú tieto látky aj vodoodolné, čím je ich údržba, sušenie a celkové používanie veľmi jednoduché a príjemné.

Všetky ratanové sety dodávame s krémovými poťahmi, ale toto je samozrejme na Vašom výbere. K dispozícii sú rôzne farebné alternatívy a priamo pri vytváraní objednávky si viete zvoliť svoju obľúbenú farbu, ktorá sa najviac hodí do priestoru. Tak si jednoducho dokážete upraviť výsledný vzhľad celého setu podľa seba. Látky používané na výrobu podušiek a vankúšov sú odolné voči UV žiareniu. Týmto dokážeme zachovať dlhodobo žiarivé farby aj pri priamom vystavení nábytku na slnku. Podstatnou výhodou týchto látok je aj možnosť ich prať v klasickej domácej práčke. Bez zložitosti špeciálnych chemických čistiarní, čím sa snažíme minimalizovať negatívny vplyv používania nášho nábytku na životné prostredie. V neposlednom rade sme dokázali týmto čo najviac zjednodušiť údržbu aj pre vás, našich zákazníkov.

Pohodlné podušky a vankúše si kedykoľvek môžete vyskúšať v našom showroome, kde máme k dispozícii aj vzorkovník látok, aby sme čo najviac uľahčili výber a Vy ste si mohli užívať nábytok presne podľa svojich predstáv.