Filter:

Cena
Počet miest na sedenie
  • 2 (6)
  • 3 (9)
  • 4 (3)

Lavice stvorené pre pohodlie na slnku

Viete si predstaviť leto bez vyvaľovania sa na slnku? Bez svojho obľúbeného miesta v záhrade, kde na chvíľu zastane čas, ste len sám so sebou, môžete si naplno vychutnať slnečné lúče, štebotanie vtákov a ten nádherný pocit pokoja a slobody. Lavice a stoličky v Teak-it robíme presne s touto predstavou. Predstavou dokonalého miesta, ktoré patrí iba Vám. Každodenný zhon, množstvo povinností a problémov dokáže úplne vyčerpať človeka a preto je našou povinnosťou si venovať každý deň aspoň chvíľu pre seba. Či už máte chuť na poobednú kávu, čaj, osviežujúci drink, alebo knihu, či aktuálne noviny, pohodlná lavica v útulnej záhrade je tým vhodným miestom na chvíle relaxu a uvoľnenia svojich myšlienok.

Každý z nás ma svoju predstavu o pohodlí a ak ste si už pozreli aktuálnu ponuku našich lavíc a stoličiek, naisto Vám padol do oka veľký výber rôznych dizajnov. Každý z nás je iný a rovnako aj naše lavice a stoličky sú určené pre širokú škálu ľudí, aby si každý našiel to svoje, to najhopodlnejšie.

Ak preferujete drevenú lavicu, v našom e-shope nájdete unikátne a odolné teakové lavice. Ste zástancom modernejšieho štýlu? Hliníkové lavice a stoličky sú presne pre Vás. Rovnako aj kombinácia teaku a ušľachtilej ocele veľmi dobre zapadne do útulnej záhrady, kde pomocou rôznofarebných podušiek spríjemní posedenie a napríklad aj diskusie s priateľmi. V žiadnom prípade ale nemôžeme zabudnúť na ratanovú kolekciu lavíc, ktorá sa fantasticky hodí na terasu, alebo dokonca aj balkón, kde máte možnosť sledovať ruch z ulice.

Výber lavíc a stoličiek máme skutočne veľký a či už ste zástancom klasických, hranatých tvarov, alebo skôr hravých, oblejších tvarov, svoje miesto pohody a relaxu si veľmi jednoducho vyskladáte z kombinácie týchto lavíc, stoličiek a doplnkových vankúšov v rôznych farebných prevedeniach.