Cena

 

Domov začína od podlahy

Aby bolo miesto dokonalé, musí byť všetko postavené na pevných a kvalitných základoch. Či sa už jedná o interiér, alebo terasu, platí to rovnako. To je hlavným dôvodom, prečo v našej ponuke nájdete WPC podlahy a rovnako aj drevené parkety.

Po celom náročnom dni máte chvíľu pre seba, pre svoju rodinu. Našou úlohou je v tomto momente zabezpečiť, aby Vaším krokom nič nebránilo k vytúženému cieľu. K možnosti uložiť sa do pohodlnej pohovky, vychutnať si svoj drink a naboso sa prejsť po terase, ktorá je vyložená kvalitnou, dizajnovou podlahou a na ktorej nepocítite celodenný nápor slnka. Bez starostí sa deti môžu hrať na terase a Vy si v pohodlí vychutnáte relaxačnú chvíľku. Presne pre tieto momenty sú vytvorené odolné WPC podlahy, ktoré svojou minimálnou potrebou údržby a vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom zaručia roky bezstarostných krokov. Jednou z podstatných výhod WPC dosiek je ich jednoduchá inštalácia. Keďže podlaha je z dvoch strán štruktúrovaná s rozdielnym povrchom, pri inštalácii je iba na Vás, ktorý povrch uprednostníte pre pohodlie svojich nôh.

WPC (Wood Plastic Composite) je zmes dreva a plastu, pričom v kombinácii týchto materiálov dochádza k využitiu tých najlepších vlastní z oboch zdrojov. Podlahy netreba časom prelakovávať, nevyžadujú si mimoriadnu údržbu a sú odolné voči hubám a napadnutiu hmyzu.

V žiadnom prípade ale nemôžeme zabudnúť ani na naše drevené parkety, vhodné skôr do interiéru. Jedná sa o dubové parkety s jemným kartáčovaním a ošetrením prírodným olejom. Tieto drevené parkety dodávame v exkluzívnej dĺžke 220cm a šírke 26cm. Túto veľkosť ocenia majstri pri veľmi jednoduchej inštalácii a zároveň veľkosť parkiet dáva možnosť dokonale ukázať prekrásnu kresbu dreva, vznikajúcu počas celého života stromu.