Cena
Materiál
Počet miest na sedenie
  • 2 (11)
  • 3 (5)
  • 4 (1)

 

Pohovky s ktorými sa cítite kráľovsky

Po náročnom dni s ľahkosťou uložíte svoje telo do pevnej a pohodlnej podušky, vyložíte si nohy, vychutnáte osviežujúci drink a to všetko s pohľadom na svoju prekrásnu záhradu z pohovky Teak-it. Viete si predstaviť príjemnejšiu chvíľu relaxu počas každého slnečného dňa? Nemusíte ani nikam cestovať, nemusíte nič riešiť. Tento krásny pocit si môžete dopriať v bezpečí svojej záhrady, alebo terasy kedykoľvek dostanete chuť. Chvíle venované iba sebe a svojim priateľom si tak môžete vychutnávať bez akýchkoľvek obmedzení. Najväčšou výhodou pohoviek od Teak-it je veľký výber dizajnov a materiálov v ktorých sú pohovky vyrábané.

Ak hľadáte pohodlnú, elegantnú a k tomu tradičnú pohovku, do pozornosti dávame teakové prevedenie pohoviek s kvalitnými poduškami v klasickom dizajne, ktorý jednoducho zapadne do prírodnej záhrady a doplní oázu relaxu. Pre tých náročnejších zákazníkov s modernejších duchom a zmyslom pre nadčasový dizajn sme vytvorili hliníkové pohovky kombinované aj s teakovým drevom. Jedná sa o chladnejší, ostrejší dizajn. Pohodlnosťou sú ale tieto hliníkové pohovky v špičke čo si dokážete predstaviť. Samozrejmosťou sú v našej ponuke aj ratanové pohovky, ktoré vyrábame z vysoko odolného vlákna s dlhou životnosťou.

Všetky podušky sú ušité z rýchloschnúcich poťahov. Vďaka ním sa aj letná prehánka stane iba príjemným osviežením. Veľký výber farebných prevedení poťahov dáva možnosť upraviť si pohovku podľa seba, aby čo najdokonalejšie zapadla do štýlu terasy, alebo záhrady, ktorú milujete. Dizajn týchto pohoviek jednoducho zladíte dokonca aj s interiérom zimnej záhrady, prípadne obývacej izby, v ktorej si pohodlie tohto štýlového nábytku môžete vychutnávať počas celého roka.