Filter:

Cena
Materiál
Počet miest na sedenie

Elegantný hliníkový jedálenský set na príjemné posedenia v záhrade

Už prvé slnečné lúče vás pozývajú na rodinný obed alebo oslavu s priateľmi na terase. V našich hliníkových jedálenských setoch, ktoré zaujmú elegantným štýlom, atraktívnym vzhľadom a odolnosťou, nájdete dostatok miesta. Záhradný nábytok si môžete jednoducho objednať online na našom e-shope alebo si ho vyzdvihnúť v showroome v Bratislave.

Vysokokvalitný hliník na použitie v exteriéri

Hliník je ideálny, pokiaľ ide o záhradný nábytok. Tento kov je ľahký a nehrdzavie. Dá sa flexibilne tvarovať, a preto umožňuje vytvoriť pevný a moderný dizajn. Hliníkové jedálenské sety sa ľahko čistia a bez problémov odolávajú všetkým poveternostným podmienkam. Neveríte? Príďte sa o tom presvedčiť na vlastnej koži do nášho showroomu.

Štýlový záhradný nábytok pre príjemné posedenia

Váš nový hliníkový jedálenský set od spoločnosti TEAK-IT zaujme svojím nadčasovým vzhľadom. Naše modely nie sú extravagantné a preto podčiarkujú krásu vašej záhrady, exkluzivitu terás alebo zimných záhrad. Elegantné farby, jemné podsedáky alebo nadčasové kreslá a elegantné stolové dosky v antracitovej alebo teakovej farbe sa dokonale kombinujú s hliníkom. V závislosti od setu záhradného nábytku môžete využiť praktické prídavné odkladacie plochy, ktoré ešte viac spríjemnia relaxáciu alebo oslavy v záhrade.

Sety záhradného nábytku rôznych veľkostí

V závislosti od veľkosti záhrady alebo terasy nájdete u nás ten správny hliníkový jedálenský set. Vyberte si z atraktívnych jedálenských zostáv v exkluzívnom dizajne z teakového dreva a hliníka, stolov pre štyri alebo šesť osôb. Môžete si vybrať zo záhradných setov v rôznych príjemných farbách s vankúšmi alebo bez nich. Pre každého je tu dostatok miesta na jedlo a nápoje.  V našich jedálenských setoch sa netlačíte a každý si nájde svoje miesto.