Cena
Počet miest na sedenie

 

Od malých, až po XL záhradné jedálenské stoly pre tie najchutnejšie chvíle

Chutné jedlo si zaslúži kvalitné podávanie a dobré servírovanie sa nezaobíde bez vhodného stola. Celá filozofia spoločnosti Teak-it je postavená na vychutnávaní si tých najkrajších momentov s rodinou a priateľmi. To je hlavným dôvodom, prečo v našej ponuke nájdete veľký výber pozostávajúci z malých, príručných stolov, vhodných na podávanie kávy, alebo dezertov, až po veľké, rozťahovacie stoly pre 12 osôb. Práve tieto jedálenské stoly sú určené pre veľké rodinné oslavy, posedenie s priateľmi, alebo nočnú párty na záhrade. Vďaka použitým kvalitným materiálom sú všetky stoly odolné a vhodné do exteriéru.

Možnosť výberu je z klasických, teakových, ktoré sú robustné a vhodné pre skutočne veľké rodinné oslavy. Ak preferujete modernejší dizajn, ale potrebujete zachovať veľkú stabilitu, pre Vás sú určené hliníkové, alebo liatinové. Stoly z recyklovaného teaku, alebo kombinácie teaku a ušľachtilej ocele vytvárajú atmosféru exkluzivity a nadčasovosti. To platí aj v prípade použitia na klasickej záhrade, alebo terase.

Každý stôl z našej ponuky sa vyznačuje jednoduchou údržbou a vysokou životnosťou, čím si zabezpečíte pri minimálnej pozornosti dlhotrvajúce využitie. V prípade použitia na menší balkón sú k dispozícii aj menšie ratanové stolíky, vhodné na poobedňajšiu kávu, alebo iba chvíľkový relax na slnku.

Okrúhle, hranaté, robustnejšie, ale i jemnejšie stoly od Teak-it pomôžu vytvoriť fantastické zážitky s milovanými a vychutnať si bezproblémové gastronomické zážitky.