Cena

 

Drevené parkety pre dokonalý domov

Drevené parkety majú vzácnu vlastnosť. Do priestoru vnesú nenapodobiteľné čaro a pomôžu vytvoriť pravú atmosféru domova. V čom spočíva výnimočnosť drevených parkiet od Teak-it? Dĺžka 220cm a šírka 26cm dávajú priestor drevu na dokonalé vyniknutie a vykreslenie života stromu, ktorý vďaka jemnému kartáčovaniu a ošetreniu prírodným olejom rozohreje priestor, naplní ho prírodnou energiou a dokonale prispeje k rodinnej atmosfére.

Jedinečnosť drevených podláh Teak-it nie je iba v mimoriadnej veľkosti samotných parkiet, ale aj v jednoduchosti ich inštalácie, čo ocení každý majster a rovnako aj domáca pani pri pohľade na výdavky spojené s inštaláciou drevenej podlahy. Objavte exkluzivitu drevených parkiet Teak-it a vytvorte si útulný domov hodný kráľov.

V základnej ponuke nájdete dubové parkety v troch rôznych prevedeniach. Jedno je bez povrchovej úpravy a dva druhy parkiet ponúkame s jemným kartáčovaním a následným ošetrením prírodným olejom. Základný rozdiel medzi nimi je vo veľkosti suk. Zámerne sme v jednom prípade zvolili väčšie a dlhšie suky. V tomto prípade jasne vynikne život stromu a práve tieto parkety nainštalované do veľkých priestorov dodajú interiéru život a exkluzivitu. Dlhoročná drevokresba má možnosť v plnej miere ukázať svoju krásu a tú preniesť aj do Vášho domova.

Keďže sa jedná o dubové drevo, ktoré patrí pre svoje vlastnosti medzi veľmi obľúbenú voľbu nábytkárskych a stavebných firiem, dubové parkety sú voľbou istoty, ktorá Vás bude sprevádzať dlhé roky.