Filter:

Cena
Materiál
Počet miest na sedenie

Záhradný jedálenský set na každú terasu

Elegantný, odolný a hlavne pohodlný.

Útulný, elegantný a hlavne pohodlný… Takto si asi každý predstavuje jedálenský set pri ktorom strávi pokojné nedeľné poobedie so svojou rodinou a priateľmi, pri chutnom obede, alebo iba pri káve s drobným koláčom. Gurmánsky zážitok a príjemnú spoločnosť si najdokonalejšie vychutnáte v objatí pohodlného sedenia a práve takým jedálenské sety od Teak-it sú. Či už preferujete teakové sety, hliníkové, z recyklovaného teaku, úšľachtilej ocele, prípadne ratanu, jedno majú všetky tieto jedálenské sety spoločné. Pohodlie a príjemný dizajn, ktorý s ľahkosťou zapadne do rôzneho prostredia a jednoducho zabezpečí pohodlné sedenie napríklad aj pri dlhších diskusiách.

Či už hľadáte malý stolík s dvoma kreslami, stôl so stoličkami, alebo rozťahovací, mohutný stôl pre veľkú rodinu, v Teak-it ho nájdete a zaručene nebudete ľutovať. Všetky jedálenské stoly, stoličky, ale i kreslá sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov spracovaných rakúskou precíznosťou. Pri výrobe záhradných jedálenských setov dbáme na pohodlí, ale rovnako aj na jednoduchej a praktickej údržbe, čo v prípade väčšiny setov z našej ponuky spočíva maximálne v utieraní prachu.
Elegantný dizajn a pohodlie, ktoré pocítite pri prvom kontakte, zaručia skutočne príjemné chvíle s priateľmi a veľká škála ponúkaných druhov sedenia, od stoličky po mohutné lavice, doplnia štýlovo Vašu terasu, či záhradu.
Ako bonus poteší každého majiteľa jedálenského setu od Teak-it vedomie, že všetky sety vyrábame s dôrazom na trvale udržateľné prírodné zdroje, čím výrazne pomáhame našej planéte.