Cena

 

Vo všetkom musí byť poriadok: skladovanie a komody – dizajnové úložné systémy

Poriadok prehľadné skladovanie je základom útulného prostredia, v ktorom si môžete dokonale vychutnať chvíle s rodinou a najbližšími. V spoločnosti Teak-it to veľmi dobre vieme a preto sme do svojej ponuky zaradili aj štýlové, kvalitné komody, boxyservírovacie stolíky, vďaka ktorým zabezpečíte prehľadné skladovanie všetkého potrebného. Či sa už jedná o ratanové, alebo teakové úložné skrinky, všetky naše výrobky majú spoločné vlastnosti pre jednoduché a bezpečné skladovanie.

  • Komody a celkove úložné skrinky na skladovanie sú vyrobené do exteriéru, odolné voči poveternostným vplyvom.
  • Sú dizajnové, aby jednoducho a štýlovo doplnili terasu, alebo záhradu a zútulnili priestor.
  • Sú z kvalitných materiálov, aby zaručili bezpečie uloženým veciam a poslúžili svojim majiteľom čo najdlhší čas.

Udržať poriadok v dome, na terase, alebo záhradnom domčeku nebolo nikdy jednoduchšie.

Dokonalá ochrana uskladnených vecí? Pomocou dizajnových úložných boxov z kvalitných materiálov, ktoré svojou robustnosťou chránia poklady v sebe uložené to ide celkom jednoducho. Všetky naše komody a úložné boxy určené na skladovanie vecí sú odolné aj voči UV žiareniu a zároveň sa vyznačujú veľmi jednoduchou starostlivosťou, kedy je skutočné potrebné občas utrieť na nich prach, alebo preleštiť vlhkou handrou.

V prípade použitia v exteriéri, na priestranstve bez prekrytia, odporúčame zabezpečiť čo najvyššiu ochranu uskladnených vecí pomocou externého ochranného obalu na úplnú izoláciu proti vode.

Teakové skrinky a boxy sú známe vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Aby dokázali svoju funkciu čo najdlhšie plniť, občas je potrebné ich pretrieť teakovým olejom, čím sa udrží ich kvalita a zabránite vytváraniu škvŕn spôsobených poveternostnými vplyvmi.