Filter:

Cena

Kreslá a stoličky na ktorých je radosť sedieť

Leto, slnko a do toho maximálna pohoda v štýlovom kresle, ktoré dokonale uchopí telo. Aby ste si mohli oddýchnuť, vychutnať si chvíle iba pre seba a svojich priateľov, kladieme vysoký dôraz na tvar kresiel. Pohodlie je až na prvom mieste, kedy telo musí zákonite dostať priestor na tú správnu polohu, aby mohlo plne relaxovať. Všetky kreslá od Teak-it sú dizajnové a vďaka veľkej ponuke si ľahko vyberiete to najvhodnejšie do svojej záhrady, či na terasu.

Na výber je z rôznych materiálov. Samozrejmosťou je teakové drevo, hliník, alebo liatina, ale nezabúdame ani na veľmi obľúbené kreslá v podaní recyklovaného teaku, alebo ušľachtilej ocele.

Či už preferujete klasický, alebo modernejší štýl záhradného nábytku, vybrať si kreslo podľa svojej chuti nie je problém. Hlavne je ale pred kúpou si kreslo vyskúšať, čo máte možnosť v našom showroome, kde Vám radi poradíme s výberom.

Žiadne leto sa nezaobíde bez chvíľ relaxu na záhrade. Vychutnania si tých krásnych momentov, ktoré má človek iba pre seba a svojich milovaných. Aby boli tieto chvíle čo najkrajšie, základom je pohodlie a bezstarostná údržba, ktorú zaručujú kvalitné materiály použité pri vytváraní všetkých kresiel z našej ponuky. Rovnako je tomu aj pri ratanových kreslách a podsedákoch, kombinovaných k týmto kreslám. Ratanové kreslá sú vyrábané z odolného vlákna, ktoré má dlhú životnosť a vyznačuje sa jednoduchou údržbou. Pri výrobe podušiek na kreslá využívame rýchloschnúce tkaniny, čím aj letná dažďová prehánka sa stane bezproblémovým osviežením v horúcom dni.