Filter:

Cena
Materiál
Počet miest na sedenie

Sedacie súpravy záhradného nábytku pre tie najkrajšie chvíle

Leto ako v luxusnom dovolenkovom rezorte? Nie je problém. Vďaka pohodlným sedacím súpravám od Teak-it môžete pocit dokonalého uvoľnenia a relaxu zažiť aj vo svojej záhrade, či na terase.

Chutnú kávu s koláčom, alebo osviežujúci drink si v maximálnom pohodlí vychutnáte na pohodlných teakových sedacích súpravách. Ak hľadáte niečo štýlovejšie, modernejšie, pozornosť by ste mali upriamiť na exkluzívne sedacie súpravy v kombinácii teaku a ušľachtilej ocele. Ich nadčasový dizajn je iba malou prednosťou. Ak si raz do nich sadnete, garantujeme Vám, že sa zamilujete.

V prípade väčšej rodiny, alebo pravidelných návštev priateľov dávame do pozornosti hliníkové sedacie súpravy, ktoré sú veľmi ľahko udržiavateľné a svojou veľkosťou a pohodlím si ich zamilujú malí i veľkí. V prípade, ak dávate prednosť tradičným variantom záhradného sedenia, k dispozícii máme ratanové súpravy z kvalitných vlákien s dlhou životnosťou a obláčikovo pohodlnými vankúšmi, v objatí ktorých čítanie knihy a popíjanie drinku sa stane najdokonalejšou relaxačnou oázou.

Vybrať si tú správnu sedaciu súpravu je úplne jednoduché. Pokojne si príďte vyskúšať ktorúkoľvek z ponúkaných súprav do nášho showroomu, poraďte sa s vyškoleným pracovníkom a pred finálnym výberom tej najvhodnejšej súpravy si užite chvíle pohody už u nás. Výber máme široký. Či už ide o malé súpravy na poobednú kávu, alebo veľké súpravy pre mnohopočetnú rodinu, z týchto dizajnových kúskov si vyberie každý. A čo je najdôležitejšie, vďaka kvalitným materiálom si svoju sedaciu súpravu budete môcť dlho užívať v prekrásnom prostredí Vašej záhrady, či na terase. A keby ste potrebovali malý set na balkón, v našej predajni ho nájdete. Stačí si prísť vyskúšať.