Naša cenová filozofia

FAQ

Aká je Teak-it cenová filozofia?

Spoločnosť Teak-it sa pri súčasnom markantnom navyšovaní vstupov zamerala na reálny výpočet výsledných cien našich produktov s cieľom udržať finálnu cenu pre zákazníka čo najnižšie. K tomu nám do značnej miery dopomáhajú časom overené pravidlá a systémy.

Teak-it nevyužíva služby „sprostredkovateľov”
Máme priame zmluvy s našimi výrobcami a nespolupracujeme s veľkoobchodmi alebo rôznymi sprostredkovateľmi. Tým pádom nevznikajú žiadne „provízne náklady” a túto výhodu premietame do finálnej ceny zákazníka.
 
Teak-it neprevádzkuje obchodné priestory v exkluzívnych lokalitách
Naše obchodné priestory sú veľmi pekne zariadené, ale nenachádzajú sa v blízkosti centra mesta. Tento fakt sa tiež odzrkadlí v atraktívnych cenách našich produktov. 

Teak-it má vybudovanú veľmi efektívnu logistiku
Efektívne riadenie a logistiku spoločnosti si vykonávame sami s naším vlastným „know-how”, bez pomoci externých spoločností. Aj toto nám pomáha znižovať náklady a tým aj ceny. 

Produkty firmy Teak-it sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov
Všetky výrobky sú vo výrobných spoločnostiach podrobované kontrole kvality. Táto skutočnosť minimalizuje výskyt reklamácií a pomáha nám tým šetriť výdavky. To znamená pre našich zákazníkov ďalšie cenové zvýhodnenie. 

Aké možnosti platby existujú?

Platobná karta (Mastercard & VISA)
Platba v hotovosti v showroome Teak-it (Pestovateľská 13, 821 04 Bratislava)
Bankovým prevodom

Login

Registrácia

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom umožnenia čo najlepšieho možného užívateľského používania tejto webovej stránky, aby sme mohli spravovať prístup na Vaše konto a na ďalšie účely, ktoré sú popísané v časti pravidlá ochrany súkromia. pravidlá ochrany súkromia.

Žiadne produkty v košíku.