Naša cenová filozofia

FAQ

Aká je teak-it cenová filozofia?

V snahe dosiahnuť pre zákazníkov najlepšiu cenu pri zachovaní najvyššej možnej kvality sme v rámci našej spoločnosti už v minulosti zaviedli strategické pravidlá, ktoré nám výrazne pomáhajú pri tvorbe cien.

Teak-it nevyužíva služby „sprostredkovateľov”
Máme priame zmluvy s našimi výrobcami a nespolupracujeme s veľkoobchodmi alebo rôznymi sprostredkovateľmi. Tým pádom nevznikajú žiadne „provízne náklady” a túto výhodu premietame do finálnej ceny zákazníka.
 
Teak-it neprevádzkuje obchodné priestory v exkluzívnych lokalitách
Naše obchodné priestory sú veľmi pekne zariadené, ale nenachádzajú sa v blízkosti centra mesta. Tento fakt sa tiež odzrkadlí v atraktívnych cenách našich produktov.
 
Teak-it má vybudovanú veľmi efektívnu logistiku
Efektívne riadenie a logistiku spoločnosti si vykonávame sami s naším vlastným „know-how”, bez pomoci externých spoločností. Aj toto nám pomáha znižovať náklady a tým aj ceny.
 
Produkty firmy Teak-it sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov
Naše výrobky sú vo výrobných spoločnostiach podrobované kontrole kvality. Táto skutočnosť minimalizuje výskyt reklamácií a pomáha nám tým šetriť výdavky. A to znamená pre našich zákazníkov ďalšie cenové zvýhodnenie.
 
Dopad pandémie na logistiku obchodu s nábytkom
Bohužiaľ následkom pandémie dochádza v posledných mesiacoch v medzinárodnej preprave tovaru k značnému nedostatku lodných kontajnerov, čo spôsobuje neprimeraný tlak na cenu prepravy. Tento fakt zapríčinil, že v poslednom období vzrástla cena až 5-násobne. Táto situácia má samozrejme
dopad aj na tvorbu našich cien, kde značnú časť navýšenia zahŕňajú aj rastúce prepravné náklady. Aj napriek uvedeným skutočnostiam sa snažíme o zachovanie čo najpriaznivejšej ceny pre vás, našich zákazníkov.

Aké možnosti platby existujú?

Platobná karta (Mastercard & VISA)
Záloha ( zálohová faktúra )
50% zálohová platba, 50% platba v hotovosti pri doručení tovaru

Login

Registrácia

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom umožnenia čo najlepšieho možného užívateľského používania tejto webovej stránky, aby sme mohli spravovať prístup na Vaše konto a na ďalšie účely, ktoré sú popísané v časti pravidlá ochrany súkromia. pravidlá ochrany súkromia.

Žiadne produkty v košíku.