Materiály

FAQ

Kde nájdem informácie ku konkrétnym materiálom?

Dlhoročné skúsenosti s navrhovaním a výrobou záhradného nábytku sú zárukou vysokej kvality, ktorú sa snažíme každým rokom, vďaka dôrazu na výber dodávateľov a materiálov, posúvať na vyššiu métu. Či už sa jedná o teakové drevo, hliník, ušľachtilú oceľ, alebo textílie používané na poťahy, vankúše lavíc a ležadiel.

Vďaka farebným možnostiam doplnkov a poťahov na sedačky a kreslá dokážeme vytvoriť nespočetné množstvo variácii do akéhokoľvek interiéru, alebo exteriéru, presne podľa potrieb zákazníka.

Teakový nábytok
Recyklácia teaku
Teakovo-oceľový záhradný nábytok
Hliníkovo-textilný záhradný nábytok
Ratanový nábytok
WPC terasové podlahy
Parkety pre interiér
Látky
 

Čo to znamená recyklovaný teak?

Pri výrobe záhradného nábytku kladieme pozornosť na dva podstatné aspekty. Jedným je príroda, druhým je originálny a priam až vzácny vzhľad a hodnota vyrobeného produktu. Na výrobu nábytku z recyklovaného teaku používame preto až 200 rokov staré konštrukcie mostov a chatových trámov. Dôkladne vybrané drevo opracujeme a následne z neho vytvoríme originálny nábytok, ktorý má v sebe kus minulosti.

Viac informácii o výrobe nábytku z recyklovaného teaku nájdete tu.

Login

Registrácia

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom umožnenia čo najlepšieho možného užívateľského používania tejto webovej stránky, aby sme mohli spravovať prístup na Vaše konto a na ďalšie účely, ktoré sú popísané v časti pravidlá ochrany súkromia. pravidlá ochrany súkromia.

Žiadne produkty v košíku.

Želanie 0
Zobraziť zoznam želaní Pokračujte v nakupovaní