Filter:

Cena
Materiál
Počet miest na sedenie
  • 2 (1)

Pohodlné ležadlá zabezpečia súkromný wellness priamo na záhrade

Aby ste si poriadne užili leto, potrebujete zrelaxovať a doplniť telu energiu. Jednou z najľahších ciest je opaľovanie na ktoré nepotrebujete výlučne absolvovať dovolenku pri mori. Stačí ležadlo, terasa, alebo záhrada, osviežujúci drink a veľká dávka pohody. Nájsť si čas na seba a svoje telo je základom šťastného života a pritom k tomu netreba tak veľa. Skutočne si vyčleniť chvíľu času, ktorú venujete iba sebe. Ležadlá od Teak-it Vám k pocitu dokonalého wellnessu jednoducho pomôžu.

Či už preferujete ratanové, hliníkové, alebo teakové ležadlá, u nás si prídete na svoje. Výber je skutočne veľký a pohodlie je maximálne. Špecialitou v našej ponuke je ergonomicky tvarované teakové ležadlo, ktoré si telo zamiluje. Nemusíte byť ani v bájnych gréckych kúpeľoch, keďže na tomto ležadle získate okamžite pocit oázy pokoja aj pri bazéne na svojej záhrade. A pritom je starostlivosť o toto ležadlo maximálne jednoduchá. Stačí občas pretrieť teakovým olejom a ležadlo bude spokojne slúžiť dlhé roky.

V prípade ležadiel v hliníkovo-textilnej kombinácie materiálov sa posúvame už do modernejšieho dizajnu, ktorý uprednostnia majitelia výraznej kamennej terasy s rozsiahlym bazénom. Veríme však, že tieto relaxačné kúsky záhradného nábytku si získajú srdcia aj na drevenej terase, alebo v klasickej záhrade medzi záhonmi kvetov. Veď relaxovať nie je zložité. Stačí slnko, pohodlné ležadlo a ničím nerušený čas.