Cena
Materiál

 

Kvetináče a žľaby pre tú najkrajšiu terasu

K dokonalej letnej pohode na terase, alebo balkóne, bezpochyby patria kvety. Krásna rozkvitnutá zeleň, ktorá zútulní priestor, dodá mu pohodovú atmosféru a svojou vôňou zjemní letné horúčavy. Takáto zeleň ale potrebuje svoj priestor a vhodným priestorom v ktorom kráľovsky vynikne, sú kvetináče a žľaby z našej ponuky. Ak potrebujete oddeliť terasu od záhrady, alebo vytvoriť útulný priestor na balkóne plný zelene, štýlové a nadčasové kvetináče s betónovým povrchom sú dobrou voľbou. Jedná sa o mrazuvzdorné kvetináče a žľaby vyrobené zo sklolaminátu. Tento materiál nie len že pridá pôvab kvetinám, ale ich rovnako aj veľmi dobre ochráni. Nezabránia mu v tom ani veľké teplá v letných mesiacoch, ale rovnako svoje ochranné hrany použije aj počas zimy. Vaše rastliny sú vďaka nemu chránené a môžu denne kvitnúť do krásy. K dispozícii ich máme v dvoch farebných prevedeniach. Svetlo-šedej a tmavo-šedej. Samozrejmosťou sú rôzne veľkosti, aby ste ich mohli čo najľahšie nakombinovať do požadovaného priestoru.

Pre klasikov máme v ponuke ratanové kvetináče z kvalitného vlákna, ktoré svojim vzhľadom zjemnia balkón a pomôžu vytvoriť zelenú oázu. K dispozícii máme viacero farebných prevedení. Všetky ratanové kvetináče obsahujú hliníkovú vložku, čím je výsadba do nich bez najmenších starostí.

Ak si neviete vybrať tie najvhodnejšie na svoju terasu, alebo balkón, zastavte sa v našom showroome. Môžete si ich osobne prezrieť, porovnať a tak vybrať tie veľkosti a farebné prevedenia, ktoré najviac zapadnú práve k Vám domov.