1. Sety
  2. Kreslá
  3. Stoly
  4. Sedacie zostavy
  5. Ležadlá

Aktuálne novinky

Vytvorte si stôl na mieru s HPL doskou

Set Denver – horúca novinka sezóny 2023

Set Greece – dokonalá grécka pohostinnosť

TOP PRODUKTY

ZÁHRADNÝ NÁBYTOK PRE KAŽDÉHO

Záhradný nábytok Teak-It

Či už hľadáte štýlové prevedenie záhradného nábytku z teakového dreva, umelého ratanu, alebo kombinácií ušľachtilej ocele, textílii alebo teakového dreva, v aktuálnej ponuke si naisto vyberiete.

Moderný, ale i klasický dizajn, rôzne kombinácie materiálov so zárukou špičkovej kvality a maximálneho pohodlia. To je záhradný nábytok, ktorý s láskou vytvárame práve pre vás, našich zákazníkov, aby chvíle s rodinou a najbližšími boli skutočne príjemnou udalosťou.

Ponúkané produkty nájdete priamo aj v predajniach Teak-it and more

S

Dlhoročné skúsenosti v oblasti záhradného nábytku sú zárukou overených materiálov a technickej prepracovanosti. Kladieme dôraz na vysokú odolnosť a jednoduché používanie. Minimálny servis s maximálnym pôžitkom. To sú hlavné body našich produktov s pohľadom aj na prírodu a trvalo udržateľné zdroje.

Vďaka kombinácii doplnkov si jednoduchým spôsobom vytvoríte originálny, štýlový nábytok pre svoju záhradu, alebo terasu.

Teak-Textil Liege Florida

Záhradný nábytok
Teak-It

Sessel bei Teakt-It

Objednajte si nový katalóg

Sonnenschirm-Sockel bei Teak-It

Spoznajte showroom Teak-it and more v Bratislave

Login

Registrácia

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom umožnenia čo najlepšieho možného užívateľského používania tejto webovej stránky, aby sme mohli spravovať prístup na Vaše konto a na ďalšie účely, ktoré sú popísané v časti pravidlá ochrany súkromia. pravidlá ochrany súkromia.

Žiadne produkty v košíku.